Към 05.2026 е завършено ниво -2 и са изпълнени почти всички вертикали към горното ниво. Работи се по обратния насип и предстои начало на плоча на кота -0.05/-0.20.
Изпълнени са почти всички вертикали между кота -5.90 и кота -3.05. Работи се по кофраж и армировка на плочата. Предстои наливане на плочата и стартиране на работа по горното ниво.
Завършени са долна и горна армировка на основата. Излят е бетон за фундамент и е изпълнена хидроизолация. Доставен и монтиран е кулокран. Предстои работа по ниво -2.
Изпълнени са изкоп и укрепване. Излят е подложен бетон и е доставена армировка. Работи се по фундамент.
Работи се по изкоп.
На 23 Януари 2026 г., бе направена първа копка на Блок D42 Младост 4. Присъстваха всички от Делар, собствениците на земята и представители на строителите.
На 20 Януари 2026 г., бе подписан Протокол за откриване на строителна площадка и определяне на строителна линия за блок D42 Младост 4. С този протокол започва строителството на обекта. Протоколът за откриване на строителна линия и Разрешението за строеж 125/19.05.2025 г., издадено от СО, можете да изтеглите от следните линкове: Протокол Разрешение за строеж